Poiščite si natančno to, kar iščete

  • Prosimo, izberite svojo lokacijo in jezik

  • Warehousing

    Koordynator Obsługi Logistycznej

    Lokacija
    Gdańsk, Pomerania, Poljska
    Career Level
    Strokovnjaki/strokovnjakinje
    Vrsta zaposlitve, Vrsta dela
    Full time
    Datum in ID-št. izdaje
    , 339304

    Your tasks

    Zakres zadań:

    • Dbanie o wyniki: operacyjne, finansowe i wydajnościowe podległych projektów;
    • Efektywne zarządzanie podległym zespołem w duchu wzajemnej współpracy, motywowanie zespołu;
    • Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany;
    • Planowanie, organizowanie oraz kontrola pracy magazynu w systemie 2-zmianowym w oparciu o prognozy i wydajności;
    • Odpowiedzialność za zarządzanie i optymalizację procesów magazynowych;
    • Optymalizowanie procesów operacyjnych z wykorzystaniem narzędzi Lean Management oraz 5S;
    • Bezpośrednia współpraca z klientem;
    • Analiza wskaźników jakościowych / ilościowych;
    • Odpowiedzialność za rekrutację pracowników;
    • Przygotowanie i udział w inwentaryzacji;
    • Kontrola przestrzegania i promowanie standardów BHP;
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz agencjami pracy;
    • Prowadzenie prezentacji / spotkań biznesowych.

    Oczekiwania wobec Kandydata:

    • Doświadczenie w branży logistycznej i w zarządzaniu zespołem;
    • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
    • Umiejętność radzenia sobie z pracą pod presją czasu;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
    • Znajomość MS Office i WMS;
    • Chęć rozwijania własnych umiejętności oraz całego zespołu;
    • Chęć podążania za standardami firmy i klienta;
    • Komunikatywność;
    • Kreatywność;
    • Umiejętność analitycznego myślenia.

    Mile widziane:

    • Pozytywne nastawienie do pracy;
    • Staranność / dokładność;
    • Nastawienie na osiąganie celów;
    • Znajomość Lean.

    Requirements

    Nasza oferta:

    • Czynne uczestnictwo w budowaniu zespołu (zaangażowanie, atmosfera, odpowiedzialność);
    • Zdobywanie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna);
    • Lokalizacja: ul. Bysewska 18, 80-298, Gdańsk;
    • Szeroki zakres benefitów związanych z pakietem socjalnym: karta multisport, opieka medyczna, worksmile, bony świąteczne itd.;
    • Dłuższą niż ustawowo przerwę w pracy;
    • Zestaw narzędzi niezbędnych do pracy (laptop, telefon)
    • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat).

    Kontakt

    DB Schenker is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

    Soglasje za uporabo piškotkov in zbiranje podatkov

    Piškotke uporabljamo za optimizacijo našega spletnega mesta in njegovo nenehno izboljševanje. Za to med drugim uporabljamo Adobe Analytics. Z nadaljnjo uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov. Več  informacij o piškotkih in kako jih onemogočiti lahko najdete v našem pravilniku o zasebnosti.

  • Piškotki in sledenje

    Želimo vam omogočiti in podati vse informacije, da se boste lahko odločili za ali proti uporabi piškotkov, ki niso nujno potrebni za tehnično delovanje spletne strani.  Piškotki so majhne besedilne datoteke, v katerih je mogoče shraniti osebne podatke.

    Naš pravilnik o zasebnosti je namenjen zagotavljanju, da ste v celoti seznanjeni z zbiranjem in obdelavo podatkov, vključno z uporabo piškotkov na naših spletnih straneh, in da lahko na podlagi vseh informacij sprejmete vašo odločitev. Nastavitve piškotkov pa lahko kadar koli spremenite.

    Več informacij najdete v naši politiki zasebnosti.