Găsiți exact ceea ce căutați

  • Vă rugăm să selectați locația și limba

  • Transport Rutier

    Teamleider Import

    Locație
    Tilburg, North Brabant, Țările de Jos
    Career Level
    Specialist cu experienta
    Tip de angajare, Tip de muncă
    Full time
    Data publicării, număr ID
    , 320248

    Activitățile dumneavoastră

    Voor onze landstransport locatie in Tilburg zijn we op zoek naar een Teamleider Import. Binnen een team controleer je en zie je toe op de uitvoering van de kwalitatieve en kwantitatieve werkzaamheden.

    Wat ga je doen?
    • Je stuurt het team van de backoffice aan en beoordeelt de uitvoering van de werkzaamheden;
    • Je signaleert structurele problemen en houd je bezig met het optimaliseren van de werkzaamheden;
    • Je bent het eerste aanspreekpunt voor jouw team;
    • Je neemt deel aan interne en operationele overleggen en deelt hierin jouw input;
    • Je hebt een meewerkend karakter. Je werkt operationeel mee met de werkzaamheden binnen het team.

    Cerințe

    Wij vragen

    • Minimaal HBO werk- en denkniveau
    • Een aantal jaar ervaring als teamleider
    • Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in zowel woord als geschift
    • Je hebt al enige kennis van logistieke processen
    • Je bent proactief en flexibel inzetbaar
    Wij bieden
    • Een marktconform salaris
    • Doorgroeimogelijkheden & ruimte voor persoonlijke ontwikkeling
    • Vaste reiskostenvergoeding
    • Voordelige pensioensregeling
    • Jaarlijkse winstdeling
    Een pre-employment screening is onderdeel van deze procedure.

    Oferta noastră

    Ben je organisatorisch sterk, heb je ervaring in het aansturen van medewerkers en ben je 40 uur per week beschikbaar? Lees dan snel verder!

    Pentru mai multe informații vă rugăm să accesați politica de confidențialitate a datelor.