Găsiți exact ceea ce căutați

  • Vă rugăm să selectați locația și limba

  • Transport Rutier

    Ondersteunend Medewerker Dispatch

    Locație
    Zwevegem, West Flanders, Belgia
    Career Level
    Specialist cu experienta
    Tip de angajare, Tip de muncă
    Full time
    Data publicării, număr ID
    , 317706

    Activitățile dumneavoastră

    De functie
    • Je zorgt voor de ondersteuning op administratief vlak van de transportplanners, zij zorgen voor het het tijdig en rendabel verlopen van de transporten
    • Je staat in voor een correcte administratieve verwerking van dossiers en de zendingen
    • Je houdt administratief de uren bij van onze chauffeurs

    Cerințe

    Wij vragen
    Om deze functie succesvol in te vullen zijn wij op zoek naar iemand met:
    • Een eerste administratieve ervaring maar is geen must, motivatie is belangrijker
    • Een link met de logistieke sector, kennis van basisbegrippen is nodig
    • Zeer goede kennis van de Nederlandse taal
    • Bereidheid om met de nacht shift te werken van 20u00 tot 06u00
    • Uitstekende vaardigheid met het Microsoft office pakket
    Wij bieden
    Wij bieden je een uitdagende voltijdse job bij een stabiele wereldspeler in de logistieke sector met volop ontwikkel- en doorgroeimogelijkheden. Je wordt onderdeel van een gemotiveerd team en kan rekenen op de steun van je collega's en leidinggevende. Je komt te werken op een zeer aansprekende locatie en krijgt alle moderne middelen tot je beschikking voor het uitvoeren van je functie. Daarbovenop ontvang je een aantrekkelijk salaris aangevuld met extralegale voordelen.

    Oferta noastră

    Voor de invulling van de rol van ondersteunend medewerker dispatch zijn wij op zoek naar een nieuwe collega met uitstekende administratieve vaardigheden. Het wordt jouw verantwoordelijkheid om ondersteuning te bieden aan de transportplanners die een efficiënte planning verzorgen voor nationale trailers en distributiewagens.

    Contact

    Procedure/contact
    Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met:
    Afdeling Talent Acquisition:
    mail; werkenbij@dbschenker.com

    Pentru mai multe informații vă rugăm să accesați politica de confidențialitate a datelor.