Találja meg pontosan, amit keres

  • Kérjük, válassza ki a helyszínt és a nyelvet

  • Helyszín
    Zielona Góra, Lubusz, Lengyelország
    Pozíció szint
    szakemberek
    Foglalkoztatás típusa, Munka típusa
    Full time
    Kiadási dátum, azonosítósz.
    , 336811

    Az Ön feladatai

    Zakres zadań:
    • Realizacja usług dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie procesów kolekcji i dystrybucji;
    • Zarządzanie budżetem oraz wynikami finansowymi oraz realizacja celów kosztowych w oddziale;
    • Negocjowanie współpracy z przewoźnikami i budowanie długotrwałych relacji z dostawcami;
    • Budowanie, rozwój i motywowanie zespołu podległych pracowników. Dbanie o ich bezpieczeństwo i poprawę warunków pracy;
    • Zwiększanie efektywności podległych procesów i aktywna współpraca z pozostałymi obszarami procesowymi w oddziale;
    • Aktywny udział we współpracy z klientami oraz poszukiwanie dla nich dedykowanych i najlepszych rozwiązań w zakresie transportu.

    Oczekiwania wobec kandydatów:
    • Doświadczenie w pracy w branży TSL w obszarze zarządzania zespołem operacyjnym;
    • Wiedza z zakresu: procesów logistyki dystrybucyjnej i rozwiązań logistycznych;
    • Rozumienie specyfiki procesów biznesowych klientów;
    • Praktyczne umiejętności zarządzania jakością zgodną z kulturą Lean;
    • Umiejętność nawiązywania relacji i współpracy z przewoźnikami i klientami;
    • Doświadczenie w optymalizacji procesów i założeń budżetowych;
    • Zdolności do budowania zmotywowanego i zaangażowanego zespołu;
    • Elastyczność w działaniu i umiejętność szybkiego reagowania w obliczu zmian;
    • Orientacja na wyniki;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Obsługa pakietu MS Office, w tym w szczególności MS Excel.

    Követelmények

    Nasza oferta:
    • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna);
    • Adres: ul. Stary Kisielin - Logistyczna 4, 66-002, Zielona Góra;
    • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;
    • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat);
    • Możliwość korzystania z ZFŚS;
    • Dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej raz w miesiącu;
    • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia;
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
    • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
    • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

    Az ajánlatunk

    Kapcsolat

    DB Schenker is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

    További információ található az adatvédelmi irányelvünkben.