Találja meg pontosan, amit keres

  • Kérjük, válassza ki a helyszínt és a nyelvet

  • légi szállítmányozás

    Airfreight Medewerker Crossdock

    Helyszín
    Amsterdam, North Holland, Hollandia
    Pozíció szint
    szakemberek
    Foglalkoztatás típusa, Munka típusa
    Full time
    Kiadási dátum, azonosítósz.
    , 111864

    Az Ön feladatai

    Wat ga je doen?

    • Je lost en laadt vrachtwagens
    • Je scant goederen
    • Je controleert leveringen t.o.v. documenten
    • Je bouwt luchtvracht pallets en breekt ze af

    Követelmények

    Wat vragen wij?

    • Je bent in het bezit van heftruck- en reachtruckcertificaat of bent bereid deze te halen
    • Je hebt werkervaring in een soortgelijke functie
    • Je hebt een flexibele en kwaliteitsbewuste instelling
    • Je bent bereid in een 3 ploegendienst te werken
    • Je spreekt de Nederlandse taal en je hebt enige kennis van de Engelse taal

    Wat bieden wij?

    • Een goed salaris met flinke toeslagen voor avond- en nacht- en weekendwerk.
    • Overwerk kan uitgekeerd worden in loon of vrije tijd.
    • Collegiale werksfeer, informele organisatie
    • Goede opleidings- & ontwikkelingsmogelijkheden
    • Werkomgeving waarbij kwaliteit hoog in het vaandel staat

    Az ajánlatunk

    Herken jij jezelf niet in alle genoemde vereisten, maar heb je wel interesse en ben je gemotiveerd? Aarzel dan zeker niet en solliciteer direct! We zullen vervolgens samen naar de mogelijkheden kijken.

    Voor onze vestiging op Schiphol zijn wij op zoek naar een Airfreight Medewerker Crossdock.

    Kapcsolat

    DB Schenker is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

    További információ található az adatvédelmi irányelvünkben.