Találja meg pontosan, amit keres

  • Kérjük, válassza ki a helyszínt és a nyelvet

  • Helyszín
    Stavanger, Norvégia
    Pozíció szint
    diplomások
    Foglalkoztatás típusa, Munka típusa
    Full time
    Kiadási dátum, azonosítósz.
    , 333946

    Az Ön feladatai

    Hver dag står over 1000 norske Schenker-ansatte på for å flytte stort og smått gods akkurat dit det skal - til Solastrand, Stockholm eller Santiago. Vi i har bestemt oss for å gjøre alt vi kan for å begrense utslippene og kjører elektrisk eller på biogass når vi kan. Folkene er vår viktigste ressurs, og vi jobber hardt for kundene våre. Vi trenger flere gode hoder og håper akkurat du vil bli med på laget!

    Vi er en bransje i rivende utvikling og hos oss i Schenker er miljøfokuset stort og vi søker nå kjørende servicemedarbeider / sjåfør!

    Få en nøkkelrolle i vår satsing på utslippsfri logistikk. Vår terminal i Sandnes er navet i varedistribusjon i Rogaland. Har du lyst å bli vårt ansikt utad mot kunden? Vi søker både menn og kvinner med førerkort kl. B til å kjøre våre elektriske varebiler. Som kjørende servicemedarbeider / sjåfør får du spennende utfordringer så vel som personlig og faglig utvikling - med utgangspunkt i vår felles motivasjon og din erfaring bak rattet.

    Követelmények

    Vi tilbyr et godt arbeidsmiljø, hyggelige kollegaer og en moderne miljøvennlig bil-park. Du får bygge gode relasjoner med våre viktige kunder - som vi tar godt vare på. Vi i Schenker er en ryddig arbeidsgiver med tariffavtale, skifttillegg osv. Her bryr vi oss om folkene våre, og jakter på deg som bryr deg om jobben din.

    Send din CV og søknad i dag og innen 01.07, vi behandler søknader fortløpende.

    Lurer du på noe kan du kontakte Roy Øiamo på 4061711

    Előnyök

    Pension Program, Professional Development, Work-life Balance

    Az ajánlatunk

    At DB Schenker, you are part of a global logistics network that connects the world. Together as one team, we are Here to move.

    Kapcsolat

    To be considered for this position you must have valid rights to work and live in Norway.

    További információ található az adatvédelmi irányelvünkben.