Trouver exactement ce que vous cherchez

  • Veuillez sélectionner votre lieu et votre langue

  • Warehousing

    Specjalista ds. Obsługi Logistycznej

    Lieu
    Poznań, Greater Poland, Pologne
    Niveau de carrière
    Professionnel
    Type d'emploi, Type de travail
    Date de publication, ID-Nr.
    , 336379

    Vos tâches

    Zakres zadań:
    • Obsługa informatycznego systemu zarządzania magazynem WMS,
    • Przygotowywanie prezentacji i raportów,
    • Obsługa klienta, bezpośredni kontakt z klientem (mailowy i telefoniczny),
    • Nadzór nad ustalonymi KPI,
    • Kontrola nad prawidłową obsługą zleceń według wytycznych klienta,
    • Optymalizowanie i standaryzacja procesów (zwiększanie wydajności, przestrzeganie procedur i dbałość o jakość),
    • Zbieranie danych do dziennych statystyk,
    • Przygotowanie QBR / MBR z klientem,
    • Analiza zaprojektowanych procesów pod kątem optymalizacji,
    • Udział w dziennych spotkaniach operacyjnych,
    • Komunikacja pomiędzy operacją, a klientem,
    • Nadzór nad Lean,
    • Zgłaszanie inicjatyw pracowniczych: POP, kaizen,
    • Składanie zamówień zakupowych na wyposażenie części biurowej oraz magazynu.

    Wymagania:

    • Komunikatywność i kreatywność,
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
    • Umiejętność analitycznego myślenia - tworzenie raportów,
    • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie,
    • Radzenie sobie z pracą pod presją czasu.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w branży logistycznej,
    • Pozytywne nastawienie do pracy,
    • Staranność / dokładność,
    • Chęć rozwijania własnych umiejętności oraz całego zespołu,
    • Nastawienie na osiąganie celów,
    • Chęć podążania za standardami firmy i klienta.

    Critères

    Co możemy Tobie zaoferować?

    • Na co dzień doświadczysz smaku najlepszej kawy w naszym fyrtlu,
    • Szacunek i uczciwość,
    • Brak korporacyjnej presji,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
    • Szeroki zakres benefitów związanych z pakietem socjalnym: karta sportowca, opieka medyczna, bony świąteczne, worksmile itd.
    • Czynne uczestnictwo w budowaniu zespołu (zaangażowanie, atmosfera, odpowiedzialność),
    • Zdobywanie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego,
    • Stabilność zatrudnienia umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
    • Wsparcie,
    • Zestaw narzędzi niezbędnych do pracy (laptop, telefon),
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 8-16 lub 9-17,
    • Miejsce pracy: ul. Diamentowa 1, 62-052, Komorniki.

    Notre offre

    W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

    Contact

    DB Schenker is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

    Consentement d'utiliser des témoins et de collecter des données

    Nous utilisons des témoins afin d'optimiser notre site web et de l'améliorer en permanence. Pour cela, nous utilisons entre autres Adobe Analytics. En continuant à utiliser ce site web, vous acceptez que nous utilisions des témoins. Vous trouverez de plus amples informations sur les témoins et sur la manière de les refuser dans notre politique de confidentialité.

  • Témoins et scripts de repérage

    Nous voulons vous donner la possibilité de prendre une décision éclairée pour ou contre l'utilisation de témoins, qui ne sont pas obligatoires pour les fonctions techniques du site web. Les témoins sont de petits fichiers texte dans lesquels des données personnelles peuvent être entreposées.

    Notre politique de confidentialité vise à garantir que vous êtes pleinement conscient de la collecte et du traitement des données, y compris par l'utilisation de témoins sur nos sites, et que vous pouvez prendre une décision en connaissance de cause. Toutefois, vous pouvez modifier les paramètres des témoins à tout moment.

    Vous trouverez de plus amples informations sur les témoins dans notre politique de confidentialité.