Finn det du leter etter

  • Velg plass og språk

  • Land Transport

    Avoin hakemus DB Schenker Suomi

    Lokalisering
    Helsinki, Finland
    Karriere nivå
    Professionals
    Type jobb, Yrkeskategori
    Full Time/Part Time
    Pubilseringsdato Id.nr.
    , 61718

    Dine oppgaver

    Mikäli et löytänyt sinulle sopivaa tehtävää juuri nyt avoinna olevista työpaikoistamme, voit jättää meille avoimen hakemuksen. Olemme sinuun yhteydessä, kun osaamistasi ja kiinnostustasi vastaavia tehtäviä avautuu.

    Oletko kiinnostunut kuljetustehtävistä? Huomioithan, että edellytämme kuljettajiltamme CE-luokan ajokorttia.

    Lue lisää meistä työnantajana: Pulse/fi (dbschenker.com)

    Tutustu tehtäviimme täältä: Työntekijätarinat | DB Schenker

    Din profil

    Voit myös luoda itsellesi työpaikkavahdin uraportaaliimme kautta, niin saat viestin, kun hakuasi vastaavia tehtäviä avautuu.

    Vårt tilbud

    DB Schenkerillä työskentelet osana globaalia logistiikan verkostoa, joka yhdistää maailman yritykset ja ihmiset. Laaja verkostomme antaa sinulle mahdollisuuden monipuoliseen urapolkuun sekä merkityksellisten asioiden parissa työskentelemiseen. DB Schenkerillä työskentelee yli 76 000 työntekijää eri puolilla maailmaa, Suomessa meitä on noin 1 700. Arvostamme monimuotoisuutta sekä erilaisia taustoja, näkökulmia ja osaamista. Työskentelemme yhdessä tiiminä - Here to move.

    Kontakt

    Huomioithan, että sinulla tulee olla voimassa oleva oleskelu- ja työlupa Suomeen. Aloittavan henkilön tulee olla täysi-ikäinen ja henkilöltä vaaditaan työterveyshuoltomme suorittama työhöntulotarkastus sekä päihdeohjelmamme mukainen huumausainetestaus. Tiettyihin tehtäviin liittyen toteutamme soveltuvuusarvioinnin.

    Samtykke til å bruke informasjonskapsler og samle inn data

    Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere  og kontinuerlig forbedre nettstedet vårt. For dette bruker vi blant annet Adobe Analytics. Ved å fortsette å bruke dette nettstedet godtar du vår bruk av informasjonskapsler. Du finner mer informasjon om informasjonskapsler og hvordan du melder deg ut i vår personvernpolicy.

  • Informasjonskapsler og sporingsskript

    Vi vil gi deg muligheten til å ta en informert beslutning for eller mot bruk av informasjonskapsler, som ikke er obligatoriske for de tekniske funksjonene til nettstedet. Informasjonskapsler er små tekstfiler der personlige data kan lagres.

    Våre personvernregler skal sikre at du er fullstendig klar over innsamling og behandling av data, inkludert  bruk av informasjonskapsler via våre nettsteder, og at du kan ta en riktig beslutning . Du kan endre informasjonskapselinnstillingene dine når som helst.

    Vennligst finn ytterligere informasjon i våre personvernregler.