Trova esattamente ciò che stai cercando

  • Per favore selezionare la località e la lingua

  • Warehousing

    Koordynator Obsługi Logistycznej

    Località
    Gdańsk, Pomerania, Polonia
    Livello di carriera
    Professionals
    Tipo di impiego, Tipo di lavoro
    Full time
    Data di pubblicazione, N. ID
    , 339304

    Le tue attività

    Zakres zadań:

    • Dbanie o wyniki: operacyjne, finansowe i wydajnościowe podległych projektów;
    • Efektywne zarządzanie podległym zespołem w duchu wzajemnej współpracy, motywowanie zespołu;
    • Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany;
    • Planowanie, organizowanie oraz kontrola pracy magazynu w systemie 2-zmianowym w oparciu o prognozy i wydajności;
    • Odpowiedzialność za zarządzanie i optymalizację procesów magazynowych;
    • Optymalizowanie procesów operacyjnych z wykorzystaniem narzędzi Lean Management oraz 5S;
    • Bezpośrednia współpraca z klientem;
    • Analiza wskaźników jakościowych / ilościowych;
    • Odpowiedzialność za rekrutację pracowników;
    • Przygotowanie i udział w inwentaryzacji;
    • Kontrola przestrzegania i promowanie standardów BHP;
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz agencjami pracy;
    • Prowadzenie prezentacji / spotkań biznesowych.

    Oczekiwania wobec Kandydata:

    • Doświadczenie w branży logistycznej i w zarządzaniu zespołem;
    • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
    • Umiejętność radzenia sobie z pracą pod presją czasu;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
    • Znajomość MS Office i WMS;
    • Chęć rozwijania własnych umiejętności oraz całego zespołu;
    • Chęć podążania za standardami firmy i klienta;
    • Komunikatywność;
    • Kreatywność;
    • Umiejętność analitycznego myślenia.

    Mile widziane:

    • Pozytywne nastawienie do pracy;
    • Staranność / dokładność;
    • Nastawienie na osiąganie celów;
    • Znajomość Lean.

    Requisiti

    Nasza oferta:

    • Czynne uczestnictwo w budowaniu zespołu (zaangażowanie, atmosfera, odpowiedzialność);
    • Zdobywanie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna);
    • Lokalizacja: ul. Bysewska 18, 80-298, Gdańsk;
    • Szeroki zakres benefitów związanych z pakietem socjalnym: karta multisport, opieka medyczna, worksmile, bony świąteczne itd.;
    • Dłuższą niż ustawowo przerwę w pracy;
    • Zestaw narzędzi niezbędnych do pracy (laptop, telefon)
    • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat).

    Contatti

    DB Schenker is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

    Ulteriori informazioni sono disponibili nella nostra politica sulla privacy dei dati.