Trouvez exactement ce que vous cherchez

  • Veuillez sélectionner la localité et la langue

  • Ressources Humaines

    Specjalista ds. kadr i płac

    Localisation
    Warsaw, Masovia, Pologne
    Career Level
    Professionnel
    Type d'emploi, Type de travail
    Date de publication
    , 345414

    Vos tâches

    Zadania:

    • Wsparcie merytoryczne dla kadry menedżerskiej i HRBP z obszaru kadrowo - płacowego;
    • Prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami dla wybranego biznesu (ok. 400 pracowników);
    • Opracowywanie dokumentacji związanej ze sprawami pracowniczymi;
    • Nadzór nad prawidłowością ewidencji czasu pracy oraz rozliczanie czasu pracy;
    • Administrowanie świadczeniami pozapłacowymi: PPE, Opieka medyczna, Multisport;
    • Zapewnienie terminowości i poprawności wypłat wynagrodzeń pracownikom;
    • Obsługa ZFŚS dla pracowników oraz emerytów;
    • Sporządzanie sprawozdań GUS, PFRON i przygotowywanie cyklicznych raportów kadrowo - płacowych;
    • Obsługa pracowników w zakresie spraw socjalnych, kadrowych i płacowych.

    Critères

    Oczekiwania wobec Kandydata:

    • Praktyka w naliczaniu wynagrodzeń i prowadzeniu akt osobowych;
    • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
    • Swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office, w szczególności Excel;
    • Znajomość systemu kadrowo-płacowego Enova;
    • Życzliwość i profesjonalizm w komunikacji z klientem wewnętrznym;
    • Wykonywanie zadań rzetelnie, dokładnie i radzenie sobie z nieoczekiwanymi wydarzeniami.

    Mile widziane:

    • Znajomość j. angielskiego.
    Oferujemy:
    • Możliwość pracy u lidera branży logistycznej w międzynarodowym środowisku;
    • Pracę w systemie hybrydowym (do 3 dni pracy w domu);
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Kartę multisport;
    • Dofinansowanie do kursów i szkoleń - po przepracowanym roku;
    • Wczasy pod gruszą;
    • Pracowniczy Program Emerytalny - PPE.

    Notre offre

    Contact

    DB Schenker is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.