Najděte přesně to, co hledáte

  • Vyberte prosím svou zemi a jazyk

  • Pozemní přepravy

    Administratief Medewerker Transportplanning

    Lokalita
    Tilburg, North Brabant, Nizozemsko
    Career Level
    Specialisti
    Typ pracovního poměru, Typ pracovní pozice
    Full time
    Datum vydání, ID-Nr.
    , 337945

    Vaše úkoly

    De functie

    • Je houdt contact met vervoerders om ervoor te zorgen dat ritten van A tot Z opgevolgd worden
    • Je verwerkt transport documenten
    • Je ondersteunt de transportplanners waar nodig op administratief gebied
    • Je reserveert transportkosten
    • Je zorgt ervoor dat chauffeurs de juiste informatie krijgen

    Požadavky

    Wij vragen

    • MBO studie afgerond, liefst richting logistiek of transport
    • Je wilt je ontwikkelen tot een volwaardig transportplanner
    • Je hebt 1 tot 2 jaar administratieve/ logistieke ervaring
    • Je kan in correct Nederlands corresponderen
    • Je leeft op in de hectische omgeving van transport en logistiek
    • Je werkt nauwkeurig
    • Je bent fulltime beschikbaar

    Wij bieden

    • Een marktconform salaris gebaseerd op kennis en ervaring
    • 27,5 vakantiedagen
    • Flexibele thuiswerkregeling
    • Doorgroeimogelijkheden en ruimte voor persoonlijke ontwikkeling
    • Vaste reiskostenvergoeding
    • Pensioenregeling
    • Winstdelingsuitkering

    Een pre-employment screening maakt onderdeel uit van de selectieprocedure.

    Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Afdeling Talent Acquisition via

    Naše nabídka

    Ben jij op zoek naar een administratieve functie binnen de transportplanning? Houd je van korte lijnen in een dynamische transport omgeving waar tijd is voor een geintje? Lees dan snel verder!

    Voor onze locatie in Tilburg zijn we op zoek naar een Administratief Medewerker Transportplanning. Het betreft een fulltime functie voor 40 uur per week.

    Kontakty

    DB Schenker is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

    Více informací naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.