Βρείτε ακριβώς αυτό που ψάχνετε

  • Επιλέξτε τοποθεσία και γλώσσα

  • Αεροπορικές Μεταφορές

    Airfreight Medewerker Crossdock

    Τοποθεσία
    Amsterdam, North Holland, Ολλανδία
    Career Level
    Επαγγελματίες
    Τύπος απασχόλησης, Τύπος εργασίας
    Full time
    Ημερομηνία δημοσίευσης, αναγνωριστικός κωδ. (ID)
    , 111864

    Τα καθήκοντά σας

    Wat ga je doen?

    • Je lost en laadt vrachtwagens
    • Je scant goederen
    • Je controleert leveringen t.o.v. documenten
    • Je bouwt luchtvracht pallets en breekt ze af

    Απαιτήσεις

    Wat vragen wij?

    • Je bent in het bezit van heftruck- en reachtruckcertificaat of bent bereid deze te halen
    • Je hebt werkervaring in een soortgelijke functie
    • Je hebt een flexibele en kwaliteitsbewuste instelling
    • Je bent bereid in een 3 ploegendienst te werken
    • Je spreekt de Nederlandse taal en je hebt enige kennis van de Engelse taal

    Wat bieden wij?

    • Een goed salaris met flinke toeslagen voor avond- en nacht- en weekendwerk.
    • Overwerk kan uitgekeerd worden in loon of vrije tijd.
    • Collegiale werksfeer, informele organisatie
    • Goede opleidings- & ontwikkelingsmogelijkheden
    • Werkomgeving waarbij kwaliteit hoog in het vaandel staat

    H προσφορά μας

    Herken jij jezelf niet in alle genoemde vereisten, maar heb je wel interesse en ben je gemotiveerd? Aarzel dan zeker niet en solliciteer direct! We zullen vervolgens samen naar de mogelijkheden kijken.

    Voor onze vestiging op Schiphol zijn wij op zoek naar een Airfreight Medewerker Crossdock.

    Επικοινωνία

    DB Schenker is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

    Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την πολιτική απορρήτου.