Finden Sie genau das, wonach Sie suchen

  • Bitte wählen Sie Ihren Standort und Ihre Sprache

  • Lagerhaltung

    Specjalista ds. Obsługi Logistycznej

    Standort
    Poznań, Greater Poland, Polen
    Career Level
    Berufserfahrene
    Beschäftigungsart, Art der Tätigkeit
    Vollzeit
    Veröffentlichungsdatum, ID-Nr.
    , 336379

    Ihre Aufgaben

    Zakres zadań:
    • Obsługa informatycznego systemu zarządzania magazynem WMS,
    • Przygotowywanie prezentacji i raportów,
    • Obsługa klienta, bezpośredni kontakt z klientem (mailowy i telefoniczny),
    • Nadzór nad ustalonymi KPI,
    • Kontrola nad prawidłową obsługą zleceń według wytycznych klienta,
    • Optymalizowanie i standaryzacja procesów (zwiększanie wydajności, przestrzeganie procedur i dbałość o jakość),
    • Zbieranie danych do dziennych statystyk,
    • Przygotowanie QBR / MBR z klientem,
    • Analiza zaprojektowanych procesów pod kątem optymalizacji,
    • Udział w dziennych spotkaniach operacyjnych,
    • Komunikacja pomiędzy operacją, a klientem,
    • Nadzór nad Lean,
    • Zgłaszanie inicjatyw pracowniczych: POP, kaizen,
    • Składanie zamówień zakupowych na wyposażenie części biurowej oraz magazynu.

    Wymagania:

    • Komunikatywność i kreatywność,
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
    • Umiejętność analitycznego myślenia - tworzenie raportów,
    • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie,
    • Radzenie sobie z pracą pod presją czasu.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w branży logistycznej,
    • Pozytywne nastawienie do pracy,
    • Staranność / dokładność,
    • Chęć rozwijania własnych umiejętności oraz całego zespołu,
    • Nastawienie na osiąganie celów,
    • Chęć podążania za standardami firmy i klienta.

    Anforderungen

    Co możemy Tobie zaoferować?

    • Na co dzień doświadczysz smaku najlepszej kawy w naszym fyrtlu,
    • Szacunek i uczciwość,
    • Brak korporacyjnej presji,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
    • Szeroki zakres benefitów związanych z pakietem socjalnym: karta sportowca, opieka medyczna, bony świąteczne, worksmile itd.
    • Czynne uczestnictwo w budowaniu zespołu (zaangażowanie, atmosfera, odpowiedzialność),
    • Zdobywanie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego,
    • Stabilność zatrudnienia umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
    • Wsparcie,
    • Zestaw narzędzi niezbędnych do pracy (laptop, telefon),
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 8-16 lub 9-17,
    • Miejsce pracy: ul. Diamentowa 1, 62-052, Komorniki.

    Unser Angebot

    Kontakt

    DB Schenker is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

    Weitere Informationen finden Sie in unserer Datenschutzerklärung.